Memleket Partisi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İNCE; “Sahtekarlık Fetö’nün uzmanlık alanıdır. Ama Muharrem İNCE diz çökmez!”
01.05.2023

Memleket Partisi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İNCE; “Sahtekarlık Fetö’nün uzmanlık alanıdır. Ama Muharrem İnce diz çökmez!”

 

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, kendisi ve partisi hakkında her gün ortaya atılan iddialarla ilgili olarak konuştu. İnce, “Sahte belgeler, sahte cd’ler, sahte evraklar FETÖ’nün uzmanlık alanıdır. Bunlarla bir orduyu çökerttiler. Şimdi FETÖ, AKP’den ayrıldı. FETÖ’nün hedefinde ben varım” diye konuştu.

 

İstanbul Bağcılar çarşı meydanında gazetecilere açıklamada bulunan İnce, kendisinin bu iftiralar karşısında diz çökmeyeceğini ve mücadele edeceğini belirterek şöyle konuştu:

“HEDEFTE BEN VARIM”

 

Bu açıklamamı son kez yapacağım. Bir daha yapmayacağım. Kendileri bilir. Bakın geçmişte AKP ile FETÖ ortaktı. O dönemde yargıyı FETÖ’ye teslim ettiler. Silivri zindanlarında Türk ordusunu yok ettiler. Birlikte kumpas kurdular. Sahte belgeler, sahte cd’ler, sahte evraklar FETÖ’nün uzmanlık alanıdır. Bunlarla bir orduyu çökerttiler. Şimdi FETÖ, AKP’den ayrıldı. FETÖ’nün hedefinde ben varım.


“FETÖ’CÜLERİN UZMANLIK ALANI SAHTEKARLIKTIR”

Benimle ilgili her gün bir sahte dekont, milyon dolarlar, dekontlar, sahte montaj videolar bunu her gün yapıyorlar. Ben FETÖCÜLER’e bunu yakıştırıyorum. FETÖCÜLER’in uzmanlık alanı sahtekarlıktır.

“BUNLARI KULLANAN CHP’Lİ ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM”

Fakat buna inanan, bunu paylaşan CHP'li arkadaşlarıma sesleniyorum; Bakın yanlış yapıyorsunuz. Muharrem İnce pes etmez! Muharrem İnce diz çökmez! Muharrem İnce direnir, mücadele eder! Ama onlara şunu söyleyeyim; Bu sahte dekontları sahte belgeleri montaj videoları yayınlayan FETÖ, gün gelecek sizinle ilgili aynısını yapacak. Yani geçmişte Türk ordusuna kumpas kurarken bugün Muharrem İnce’ye kumpas kuruyorlar.

 

“YANLIŞ YAPMAYIN, BU SEÇİMİN İKİNCİ TURU’DA VAR”

 

Unutmayın FETÖ, dünyanın en tehlikeli örgütlerinden birisidir. Siz şimdi AKP’yi gönderelim sonra FETÖ ile uğraşalım diyorsunuz. Bu bir palavradır. ‘İçinize girdi mi? sizinle pazarlık yapar ve ileride göreceksiniz bana yaptıkları bu sahte dekontları sahte evrakları size yapacaklar’ diyorum. Uyarıyorum bu arkadaşlarımı. Yanlış yapmayın diyorum. Bakın bu seçimdir. Bunun ikinci turu da var! Bu yanlışınızdan vazgeçin diyorum. Teşekkür ediyorum.

“BAĞCILAR’DA MÜTHİŞ BİR İLGİ İLE KARŞILANDIK”

Bir de Türkiye, ya da İstanbul, Şişli’den, Beşiktaş'tan Kadıköy’den, Bakırköy’den ibaret değildir. Bağcılar’ı da var bunun Esenler’i de var. Bugün Bağcılar sokaklarında müthiş bir ilgi ile karşılandık. Teşekkür ediyorum, Bağcılar sakinlerine.